SLIM & SASSY 

Nie należę do tego typu osób, które wchodzą w swój rozmiar spodni miesiąc po porodzie. Nie należe rownież do osób ktore spedzają wiekszość czasu na siłowni. Nie stosuje radykalnychdiet.  Zależy mi jednak na dobrym odrzywianiu, im więcej zielonego tym lepiej, nie mniej jednak, mając małego synka oraz  z braku dyscypliny i czasu, łapię sie na połykaniu jedzenia zamiast spokojnym konsumowaniu.                                                              Udało mi sie naturalnie zrzucic 10 kg w ostatnich 4 miesiącach. Zdecydowanie odkąd zaczelam pić mieszanke olejku Slim & Sassy  zmniejszyl mi sie apetyt, polepszylo trawienie i samopoczucie.  Codziennie, mieszam olejek Slim &Sassy (wraz z olejkiem z MiętyCytryny, z woda, w szklanej butelce i piję przez caly dzien. Naturalnie, bez stresu, zdrowo. 

Slim & Sassy mieszanka olejków został zaprojektowany specjalnie jako naturalny sposób na głodowe pragnienie i poprawienie nastrojów.  Olejek kiedy jest stosowany w połączeniu ze zdrową dietą i ćwiczeniami,  może przyczynić się do poprawienia metabolizmu i hamowania uczuciu głodu. 

Olejek Slim & Sassy kosztuje £22 za 15 mil i  jest kombinacja poledynczych olejkow jak:

Grapefruit Peel, Lemon Peel, Peppermint Plant, Ginger Root, Cinnamon Bark

Slim&Sassy posiada równiez linie produktow wspomagajace odchudzanie, kontrole apetytu itp. Chcesz wiedziec wiecej zapraszm TUTAJ.

Potrzebujesz pomocy, nasz pytania, zapraszam TUTAJ.

Comments (0)

No comments yet.

Leave a comment