SUPER WłOSY

Szampony, odżywki, lakiery, farby, szampony w pudrach i wiecej. Ile kosmetykow do wlosow używasz w przeciagu dnia?  Najgorsze jest to, iż sięgamy po "Hight street" reklamowane produkty, które zawierają więcej wypełniaczy niż naturalnych składników. 

Ile razy w tygodniu myjesz swoje włosy? Bardzo żadko słysze dwa lub trzy. Typowa odpowiedz to codziennie.        A dlaczego?

A Jak myjesz swoje włosy? 

Szampon powinien się nakładać rekami, na skore głowy i rozprowadzać do końca włosa. Natomiast odżywkę tylko na końcówki. Unikniemy bowiem szybkiego przetłuszczania się włosów. Poza tym dobrze dobrany szampon, na pewno nie przyczyni się  do przetłuszczania włosów czy powstatnia łupieżu.

Osobiscie, zajmuje się włosami od lat.  Jako stylistka włosów i peruk w UK,  muszę przyznać, iż spróbowałam prawie wszystkich produktów jakie są osiągalne na rynku. I zdecydowanie uważam, w/g mnie firma doTERRA stworzyła jedne z najbardziej efektywne, naturalne kosmetyki do włosów. Po prostu czysta mieszka olejków eterycznych w butelce i do tego przepięknie pachnie. Uwielbiam!! 

Moj Favoryt to Root to Tip serum. Dlaczego?  Kilka kropel, idealnie nawilża, wysmukla, chroni włosa i skórę głowy, Używając ten serum możesz zapomnieć o suchych, rozdwojonych końcówkach. I przede wszystkim, Root to Tip serum,  NIE zostawia uczucia przetłuszczonych włosów. Jest porostu idealny do farbowanych, suchych włosów,  problemów z wlosami czy skalpu.  Jesli chcesz aby twoje wlosy wygladaly pieknie nawet sie nie zastanawiaj. 

  WIĘCEJ INFORMACJI

ZAMAWIAM KOSMETYKI
Comments (0)

No comments yet.

Leave a comment