BALANS W TRUDNYCH  CHWILACH

Ah ten Balance!

Trzy lata minely odkad moje Zycie zmienilo sie z super busy Wizażystki - Stylistki Włosów, pracującej na Wyspach, na spełniona mamę, pełna wdzięczności za codzienność. Zmiany w naszym życiu, są, będą i są nie do ominięcia!. Sytuacje w życiu, dobre, zle zaskakują nas swoją spontanicznością. Bliscy odchodzą, nastepni przychodzą. I jak sobie z tym radzić? Dzisiejsza codzienność, to bycie w biegu, pedzimy, tylko tak naprawde za czym? 

To Pytanie, zadałam sobie trzy lata temu, żegnając mojego Tate, na zawsze. W tym oto momencie, zrozumiałam, iz biegnac przez ostatnie 7 lat, zapomniałam nacieszyć sie Jego artystyczno-intelektualnym spojrzeniem na świat. Zapomniałam o bliskości rodzinnej, relacji miedzy ludzkiej, zapomniałam o sobie. Kilka lat później, witajac na swiat mojego synka, zdecydowałam zmienić swoje życie. Postanowiłam znaleźć Balans w moim życiu. Nie była, to łatwa, emocjonalnie decyzja. Jak się okazało, zegnanie ideologi, czegoś do czego dążyłam przez tyle lat, nie było takie proste.  Wahania nastrojów, burza hormonów….. 

Nie dawno zakupiony emocjonalny zestaw startowy, doTERRA Olejków przydał się idealnie. Jak się wkrótce okazało, nie tylko mnie, ale dla całej mojej rodziny. Znalazłam bowiem, produkt, który bez obaw mogłam używać również u dzieci. Słyszałam o olejku mieszance „Balance” czy „Elevationl” z firmy doTERRA oraz wiedziałam, jak olejki eteryczne mogą mieć wpływ na nasze ciało, pomyślałam „raz się żyje’… i spróbowałam.  

Prawda jest taka, iz w przeciagu kilku miesięcy, używania olejków, zaczęłam czuć się dużo lepiej, fizycznie jak i emocjonalnie.

Dlatego pisze, i dziele się tym z Tobą….gdyż chce abyś doświadczyła tego samego, co ja. Doświadczyła korzyści zdrowotne używając olejki eteryczne. 

CHCE ZACZĄĆ UŻYWAĆ OLEJKI

Poza tym, nie tylko zmieniłam dość ciężki okres w moim życiu na cos fajnego ale pomagam innym w utrzymaniu ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Znalazłam również, sprawdony sposob na prowadzenie biznesu,  współpracuje z wieloma osobami na calym świecie również odnoszac sukces.    

Nigdy nie jest za późno by zmienić swoje zycie…..polepszyc zdrowie. Wszystko zalezy od Nas Samych, Ja jestem tego przykladem i zycze TegoTobie!

Olejki Eteryczne to styl życia, Kiedy zdecydujesz się je używać, jest ważne by być dobrze poinformowanym, posiadać tzw „Przewodnika”. Zapraszam. Nie mogę się doczekać by CI pomoc.

No to, Zaczynamy? Jest bardzo łatwo zamówić olejki, założyć konto tak by zamówić olejki po cenie zniżkowej.  

ZAMAWIAM!!!!Comments (0)

No comments yet.

Leave a comment