OLEJKI DOTERRA

Kilka Lat temu, jako przyszla mama,  zaczelam interesować sie niekonwencjonalna medycyna. Potrzeba pomocy  sobie w roznych perypetiach zdrowotnych otworzyła mi oczy na wiele rzeczy.  Bardzo szybko przekonałam się  iz,  jest niewiele firm na rynku które, tak naprawdę robią to co mówia. 

Jedna z firm która mi niesamowicie zaimponowała to Firma dōTERRA. 

Firma dōTERRA została założona w 2008 roku, została stworzona w celu podzielenia się ze światem olejkami eterycznymi o działaniu terapeutycznym. Widząc na własne oczy niesamowite korzyści płynące z tych cennych źródeł, grupa profesjonalistów z dziedziny medycyny naturalnej wraz z grupą biznesmenów postanowiła wcielić swój plan w życie. Stworzyli firmę pod nazwą pochodzenia łacińskiego - dōTERRA -oznaczającego “dar ziemi”.

Pierwszą przeszkodą do pokonania okazało się ustanowienie standardu jakości w przemyśle, który nigdy takiego standardu nie posiadał. Nie wystarczyło bowiem samorozprowadzenie olejków po domach na całym świecie.

Twórcy dōTERRA przyczynili się do dystrybucji najwyższej jakości, czystych olejkóweterycznych, by rodziny miały pewność, że używają produktów najlepszych dla zdrowiaich samych oraz bliskich.
Ich zaangażowanie doprowadziło do powstania nowego standardu jakości: CPTGCertified Pure Therapeutic Grade® (Atestowana Czysta Klasa Terapeutyczna). 
Zrealizowanie tak wielkiego planu, jak dystrybucja olejków eterycznych na cały świat,wymagało zespołu oddanych ludzi - poświęconych ciężkiej pracy, zaangażowanych, zpasją i wizją. Mimo, iż skład zespołu został poszerzony misja pozostaje wciąż taka sama:oferowanie olejków eterycznych, które zadowolą każdego (od laika do eksperta) izapewnią bezpieczeństwo ich użytkowania.

Założyciele dōTERRA zrozumieli, że model sprzedaży olejków eterycznych musi być równie wyjątkowy, co proces dzielenia się nimi. W celu osiągnięcia najwyższej jakości sprzedaży, dostosowanej indywidualnie do klientów, dōTERRA stosuje model sprzedaży bezpośredniej. Model ten umożliwia doświadczenie na własnej skórze niesamowitego działania olejków eterycznych, równocześnie pozwalając na budowanie zaufania klienta.

System ten pomógł wielu osobom zrealizować ich marzenie o niezależnościfinansowej. Obecnie ponad 2 miliony Konsultantów używa i sprzedaje produkty firmydōTERRA na całym świecie.

Pierwsza oferta sprzedaży zawierała 25 pojedynczych olejków eterycznych oraz 10kompozycji i została wprowadzona do sprzedaży 25 kwietnia 2008 roku. Od tamtejpory oferta ta wzbogaciła się o wiele pozycji, zarówno olejków, jak i suplementów diety,produktów spa i ekologicznych detergentów.
Byłoby to niemożliwe bez udziału Global Botanical Network. DōTERRA stała się zaufanym partnerem na rynku olejków eterycznych, ulepszając jednocześnie własnąekonomię dzięki Co-Impact Sourcing® oraz dōTERRA Healing Hands FoundationTM.
 Comments (0)

No comments yet.

Leave a comment